Antroji virtuali paskaita

Antroji virtuali paskaita (Foto: A. Geibel)
Antroji virtuali paskaita (Foto: A. Geibel)

Kovo 14 d. 11 klasės mokiniams vyko virtuali paskaita „Juozo Grušo kelias į dramaturgiją“. Ją tiesiogiai iš Kaune, Žaliakalnyje, esančio J. Grušo namų-muziejaus skaitė vyresnioji muziejininkė Beata Starodubova. Tai jau antroji netradicinė pamoka, kurią, bendradarbiaudama su Maironio lietuvių literatūros muziejumi, inicijavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel.
Gimnazistai sužinojo daug įdomių faktų iš Juozo Grušo gyvenimo, stebėjosi, kad visiems žinomas dramaturgas, be kurio veikalų neįsivaizduojamas lietuviškas teatras, rašė įvairių žanrų kūrinius. Autorius sulaukė daug kritikos, išgirstos net ir iš draugų lūpų, tačiau nepalūžo ir antrojoje savo gyvenimo pusėje sukūrė daug reikšmingų kūrinių, aktualių ir šiandien. Vienuoliktokai šiuo metu su malonumu skaito Juozo Grušo tragikomediją „Meilė, džiazas ir velnias“.
AGe

Antroji virtuali paskaita (Foto: A. Geibel)
Antroji virtuali paskaita (Foto: A. Geibel)