Krepšinio turnyras

Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)

Kovo 16 d. gimnazijos krepšinio mylėtojai vėl buvo pakviesti dalyvauti tradiciniame krepšinio turnyre, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jį suorganizavo sporto mokytojas Arūnas Tauras.
Dėl saldžių ir kaloringų prizų kovėsi šios keturios komandos: „Geltoni“, „Žali“, „Raudoni“ ir „Margi“. Jas sudarė mūsų dabartiniai mokiniai ir Danila, Rokas, Alfas, Modestas ir Gytis – buvę gimnazistai, mylintys krepšinį. Mokytojams atstovavo Dimitrios Kostopoulos. Sportiškai praleidę šeštadienio popietę bendraminčių būryje, nugalėtojais tapo visi.
Iki kitų susitikimų krepšinio aikštelėje!

AT

Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)
Krepšinio turnyras (Foto: A. Tauras)