Konkursų dalyviai

Konkursų dalyviai (Foto: P. Villuveit)
Konkursų dalyviai (Foto: P. Villuveit)

Kovo 11-osios proga Lietuvoje buvo paskelbti įvairūs konkursai moksleiviams, kur kiekvienas dalyvis galėjo atskleisti įvairius savo talentus.
Mūsų gimnazijos aštuntokas Erdas B. dalyvavo Kauno miesto Kovo 11-osios gimnazijos paskelbtame konkurse „Mūsų laisvės ženklai“ ir pateikė savo piešinį. Dešimtokas Martin E. savo jėgas išbandė jau ne pirmus metus Šiaulių miesto Gytarių progimnazijos organizuojamame nuotraukų konkurse „Šypsausi tau, Lietuva“. Dalyvauti juose gimnazistus paskatino mokytojas Povilas Villuveit.
Nors abiejų moksleivių darbai neatsidūrė tarp nugalėtojų, jie labai džiaugėsi gautomis padėkomis ir patikino būtinai dalyvausią kituose konkursuose.
PV

Konkursų dalyviai (Foto: P. Villuveit)
Konkursų dalyviai (Foto: P. Villuveit)