Prasidėjo brandos egzaminų sesija

Start ins Landesabitur Hessen 2024 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prasidėjo brandos egzaminų sesija (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Balandžio 17 d. tryliktokams prasidėjo brandos egzaminai raštu. Gimnazistai trečiadienį pirmąjį laikė išplėstinio politikos ir ekonomikos kurso egzaminą. Penktadienį Renhofo pilies salėje abiturientai susikaupę atliko lietuvių ir rusų kalbų išplėstinių kursų egzaminų užduotis. Beje, mūsų gimnazija yra vienintelė mokykla Vokietijoje, kurioje moksleiviai turi unikalią galimybę laikyti lietuvių kalbos abitūros egzaminą!
Brandos egzaminų sesija šiais mokslo metais tęsis iki gegužės 7 d. Abiturientams linkime sėkmės ir puikių rezultatų!
AGe

Start ins Landesabitur Hessen 2024 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prasidėjo brandos egzaminų sesija (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Start ins Landesabitur Hessen 2024 (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Prasidėjo brandos egzaminų sesija (Foto: Dr. G. Hoffmann)