Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“

Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)
Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)

Šiemet, minint 20-ąsias Lietuvos Respublikos narystės NATO metines bei 75-ąsias Aljanso įkūrimo metines, mokiniai vėl buvo pakviesti dalyvauti rašinių konkurse „Mes esame NATO“. Jį organizavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos bei dienraštis „Kurier Wileński“.
Ypač aktyvi mūsų gimnazijos devintokė Julija G. ir šiame konkurse panoro išbandyti savo jėgas. Ji pasirinko vieną iš penkių pasiūlytų temų ir parašė rašinį „Sofos ekspertai ir karybos fotelistai, atsibuskite!“
Šiais metais komisija vertino 159 lietuvių, lenkų, anglų, vokiečių ir prancūzų kalbomis rašytus darbus. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų mokinės darbas lietuvių kalba pateiktų rašinių ir esė grupėje pelnė trečią vietą.
Baigiamajame renginyje, vykusiame Vilniuje, didinguose Valdovų rūmuose, nei Julija, nei ją konsultavusi lietuvių kalbos bei Lietuvos pažinimo mokytoja Asta Geibel dalyvauti, deja, negalėjo. Prizai ir diplomai jas pasiekė paštu. Organizatorių atsiųstą trečiojo laipsnio diplomą ir prizus mokytoja Julijai įteikė sporto klube, kuriame mokinė šiuo metu atlieka dvi savaites trunkančią profesinę praktiką.
AGe

Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)
Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)
Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)
Prizinė vieta rašinių konkurse „Mes esame NATO“ (Foto: A. Geibel)