Heseno žemės Tvarumo diena

Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… - der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… – der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Rugsėjo 10 d. mūsų gimnazijoje buvo minima šeštoji Heseno žemės Tvarumo diena (organizatorė dr. Gabriele Hoffmann). Mokykloje buvo vykdomi trys projektai: „Mūsų mokyklos sodas“, „Alternatyviosios energijos“ ir „Linksmieji galvosūkiai“.
Mokyklos sode, kur auga uogos, daržovės ir prieskoniniai augalai, dūzgia bitės ir ropoja vabalai, su mokiniais dirbo biologijos mokytoja dr. Anka Weber. Eksperimentuoti su saulės ir vėjo energija vienuoliktokus pakvietė fizikos mokytojas Dimitrios Kostopoulos. Tiek žemesniųjų, tiek aukštesniųjų klasių mokiniai žaidė žaidimą „Miestas, šalis, daržovė“.

AD

Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… - der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… – der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… - der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Schulgarten, alternative Energien und Stadt, Land, Gemüse… – der 6. Hessische Nachhaltigkeitstag (Foto: Dr. G. Hoffmann)