„Beatričės namų“ edukacinė programa


„Beatričės namų“ edukacinė programa
„Beatričės namų“ edukacinė programa

Rugsėjo 15 d. aukštesniųjų klasių mokiniams buvo vedamos neįprastos ir labai įdomios pamokos. Mūsų gimnazijoje tądien svečiavosi ir užsiėmimus vedė „Beatričės namų” muziejaus edukatorės Renata Tarosaitė-Minkevičienė ir Lina Sakalauskaitė.
Jos pasakojo gimnazistams apie aklą dainininkę Beatričę Grincevičiūtę, kuri, beje, labai mylėjo vaikus. Regėjimo negalia moters nepalaužė: ji pati mezgė, kepė, mielai priiminėjo svečius, bendravo ir kuo galėdama padėdavo kitiems.
Mokiniai lietė Brailio raštu parašytą knygą, rašė ant vaškinių lentelių ir mokėsi skaityti ne akimis, o pirštais. Daugelis gimnazistų pirmą kartą pamatė aklųjų rašto lentelę, sužinojo, jog spalio 15 dieną yra minima Pasaulinė baltosios lazdelės diena.
Dėkojame edukatorėms už įdomius užsiėmimus, pozityvumą ir jų skleidžiamą šviesą!

„Beatričės namų“ edukacinė programa
„Beatričės namų“ edukacinė programa
„Beatričės namų“ edukacinė programa
„Beatričės namų“ edukacinė programa