„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2017


Spielend Russisch Lernen
„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2017

Rugsėjo 25 dieną Vasario 16-osios gimnazijoje vyko rusų kalbos populiarinimo konkurso „Žaisdami mokomės rusų kalbos“ Heseno žemės regioninis etapas. Jį suorganizavo Vokietijos-Rusijos forumas (projekto vadovė Maria Galland) ir Vasario 16-osios gimnazija (renginio koordinatorė rusų kalbos mokytoja Marija Schäfer). Konkurse dalyvavo 18 mokinių, nugalėtojų savo mokyklose, iš šešių Heseno žemės miestų: Lampertheimo-Hiutenfeldo, Weilburgo, Fuldos, Hanau, Waechtersbacho ir Gelnhauseno. Per renginio atidarymą Marija Fiodorova (11 kl.) ir Gabija Pickel (8 kl.) dalyvius džiugino muzikine programa (vadovas Gintaras Ručys).
Mūsų gimnazijai konkurse atstovavo Anastasia Schmidt (7 kl.), Jana Kunt (8 kl.) ir Andželika Umbražūnaitė (12 kl.). Jos buvo apdovanotos diplomais ir dovanomis, organizatorių padėka įteikta ir Vasario 16-osios gimnazijai.


Spielend Russisch Lernen
Spielend Russisch Lernen