Mokiniai klausia, politikai atsako (tęsinys)


Politiker 4
Mokiniai klausia, politikai atsako

Po rugsėjo 1 d. įvykusio susitikimo su Landtago nare Nikola Bėr (Nicola Beer), sustiprinto politikos ir ekonomikos kurso mokiniai rugsėjo 6 d. diskutavo su Finansų ministerijos valstybės sekretoriumi, Heseno žemės CDU partijos politiku dr. Michaeliu Maisteriu (Michael Meister). O rugsėjo 20 d. mūsų gimnazijoje viešėjo ir su mokiniais bendravo SPD frakcijos Bundestage narė Kristina Lambrecht (Christine Lambrecht).
Gimanzistai politikų klausinėjo apie rinkimus į Bundestagą, partijas, kurioms jie priklauso, diskutavo apie švietimo, migracijos, šalių tarpusavio santykių, skaitmeninimo ir kitas problemas.
Politikų atsakymus mokiniai vėliau aptarė ir analizavo politikos ir ekonomikos pamokose (mokytoja dr. Gabriele Hoffmann).


Mokiniai klausia, politikai atsako (tęsinys)
Mokiniai klausia, politikai atsako (tęsinys)