Moksleivių mainai – Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos


Moksleivių mainai - Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai – Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos

Rugsėjo 18–22 d. Vasario 16-osios gimnazijoje viešėjo būrelis mokinių iš Prostejovo gimnazijos ir du juos lydėję vokiečių kalbos mokytojai Martina Maleckov ir Tomas David. Svečiai iš Čekijos kartu su mūsų mokiniais dalyvavo pamokose, kurias vedė keletas Gimnazijos mokytojų: Patrizia Sauerzapf, Aina Janulionienė, Marytė Dambriūnaitė-Šmitienė ir Asta D‘Elia.
Moksleivių mainų programos dalyviai ne tik mokėsi, jiems buvo organizuotos pažintinės išvykos bei kitos edukacinės ir pramoginės veiklos. Svečiai aplankė Heidelbergą, Manheimą ir kitus netoliese esančius miestelius.

Moksleivių mainai - Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai – Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai - Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai – Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai - Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos
Moksleivių mainai – Gimnazijoje svečiuojasi mokiniai iš Čekijos