Nacionalinis diktantas – ne tik kalbos žinių patikrinimas


Nacionalinis diktantas – ne tik kalbos žinių patikrinimas (Foto: A. D'Elia)
Nacionalinis diktantas – ne tik kalbos žinių patikrinimas (Foto: A. D’Elia)

Kovo 3 dieną, šeštadienį, lietuvių kalbos mylėtojai – gimnazijos darbuotojai, mokiniai ir lietuviai iš Hiutenfeldo apylinkių – rašė Nacionalinį diktantą (koordinatorė Asta D`Elia). Taip buvo pratęstas mūsų gimnazijos renginių, skirtų Lietuvių kalbos dienoms, ciklas.

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir mokinių raštingumą skatinantis konkursas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – skatinti žmones didžiuotis archaiška lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Giliau pamąsčius, Nacionalinio diktanto rašymas – ne tik rašybos ir skyrybos žinių patikrinimas…

A.D.


Nacionalinis diktantas – ne tik kalbos žinių patikrinimas (Foto: A. D'Elia)
Nacionalinis diktantas – ne tik kalbos žinių patikrinimas (Foto: A. D’Elia)