Skaityk lietuviškai – renginys „Imkit mane ir skaitykit“


Skaityk lietuviškai – renginys „Imkit mane ir skaitykit“ (Foto: A. D'Elia)
Skaityk lietuviškai – renginys „Imkit mane ir skaitykit“ (Foto: A. D’Elia)

Vasario 26 d. mūsų gimnazijoje vyko antras renginys, skirtas Lietuvių kalbos dienoms. Tądien bibliotekoje susirinko 5-9 klasių mokiniai. Renginio „Imkit mane ir skaitykit“ pradžioje lietuvių kalbos mokytoja Asta D`Elia perskaitė gilias devintoko Tomo Švabausko mintis apie gimtąją kalbą. Susirinkusieji taip pat galėjo išdėstyti savo nuomonę, ką jiems reiškia gimtoji kalba.Vėliau mokytoja Asta trumpai pristatė pirmąją lietuvišką knygą. Bibliotekos vedėja Raimunda Jankūnienė, kalbėdama apie skaitymo svarbą, pabrėžė, kad knyga gali tapti kiekvieno mokinio geriausiu draugu. Bene daugiausiai knygų perskaitęs aštuntokas Gintautas Guntulis pristatė tris E. M. Remarko knygas apie karo beprasmiškumą. Šio vokiečių autoriaus kūrinius Gintautas perskaitė lietuvių kalba. Bibliotekos vedėja Tomui ir Gintautui atsisveikindama padovanojo po dvi knygas.

Renginiui pasibaigus, gimnazistai vis dar žvalgėsi po biblioteką, o kai kuriems skaitytojams tai buvo puiki galimybė pasiskolinti keletą naujų knygų.

A.D.


Skaityk lietuviškai – renginys „Imkit mane ir skaitykit“ (Foto: A. D'Elia)
Skaityk lietuviškai – renginys „Imkit mane ir skaitykit“ (Foto: A. D’Elia)