Pavasario darbai – kvietimas į talką


Der Frühling kommt und lockt uns in den Garten! (Foto: Dr. A. Weber)
Pavasario darbai – kvietimas į talką (Foto: Dr. A. Weber)

Pagaliau atėjo ilgai lauktas pavasaris. Bendradarbiaudami su Lampertheimo gamtosaugos draugija NABU, mes norime praplėsti mokyklos sodą.
Balandžio 14 d. mokiniai ir jų tėveliai žada sodinti uogų krūmus. Galbūt jau šiais metais jie dovanos gardžių uogų.
Ieškome talkininkų, kurie mokyklos sodelį padėtų paversti tikru sodu. Organinių trąšų transportui reikalinga mašina su priekaba. 1000 litrų talpos statinė lietaus vandeniui palengvintų naujai pasodintų augalų laistymą. Ją taip pat reikėtų parvežti. Be to, mums reikia dar daugiau kastuvų ir karučių.
Darbo pradžia 9 val., po darbo apie 12 val. pagalbininkų lauks užkandėlė.

Norintieji padėti gali registruotis pas biologijos mokytoją dr. Anką Weber (webera_bio@web.de) arba kreiptis į gimnazijos vadovybę. Gimnazijoje bus iškabinti kvietimai į talką, mielai kviečiame užsiregistruoti.