Išvyka į Manheimo nacionalinio teatro spektaklį „Faustas“


Theaterbesuch „Faust I“ im Schnawwl (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į Manheimo nacionalinio teatro spektaklį „Faustas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 2 d. dvyliktos klasės mokiniai kartu su savo vokiečių kalbos mokytojomis Sandra Haffa ir dr. Gabriele Hoffmann lankėsi Manheimo nacionaliniame jaunimo teatre „Schnawwl“. Ten jie žiūrėjo spektaklį, pastatytą pagal Johano Volfgango Gėtės filosofinės tragedijos „Faustas“ pirmąją dalį. Šį kūrinį gimnazistai skaitė ruošdamiesi brandos egzaminams.

Šiuolaikiška literatūrinio kūrinio sceninė interpretacija nustebino tiek mokinius, tiek mokytojas. Spektaklio režisierius atitolo nuo Gėtės veikalo, juo rėmėsi tik kaip įkvėpimo šaltiniu. Moderni „Fausto“ inscenizacija ne tik parodė, kaip teatras sugeba „perkurti“ literatūrą, bet ir paskatino dvyliktokus daug diskutuoti šia tema.

A.D.


Theaterbesuch „Faust I“ im Schnawwl (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Išvyka į Manheimo nacionalinio teatro spektaklį „Faustas“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)