Savanorystės diena, 2018


Savanorystės diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)
Savanorystės diena, 2018 (Foto: M. D. Schmidt)

Per savanorystės dieną „Mes kažką nuveiksime“ („Wir schaffen was“) Lampertheimo mieste buvo įgyvendinti 34 projektai. Vienas iš jų buvo realizuotas mūsų gimnazijoje. Savanorystės dienos projektą koordinavo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.

Rugsėjo 15 d. Romuvos sodyboje susirinko apie 100 aktyvių tėvų, mokinių, gimnazijos darbuotojų ir bičiulių. Talkininkai, pasipuošę mėlynos spalvos marškinėliais, skirtais šiai ypatingai dienai, kibo į darbą. Jie valė takų trinkeles, ravėjo gėlynus, grėbė lapus, kasė pamatus laipiojimo piramidei ir t.t. Mokomosios mokinių bendrovės „All!in“ nariai, padedami mokytojos Sandros Haffos, tvarkė mokyklos kioskelio patalpas.

Po atlikto darbo savanoriai vaišinosi gimnazijos virėjų pagamintu troškiniu ir kitais skanėstais. Talkininkus aplankė ir dovanų atvežė Lampertheimo miesto meras Gottfried Stoermer.

A.D.


Savanorystės diena, 2018 (Foto: A. D'Elia)
Savanorystės diena, 2018 (Foto: A. D’Elia)
Savanorystės diena, 2018 (Foto: A. D'Elia)
Savanorystės diena, 2018 (Foto: A. D’Elia)