Spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ premjeroje


Spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ premjeroje (Foto: R. Lendraitis)
Spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ premjeroje (Foto: R. Lendraitis)

Rugsėjo 22 d. grupelė Vasario 16-osios gimnazijos darbuotojų ir jos Kuratorijos narių lankėsi Darmštato (Darmstadt) „Moller Haus“ teatre vykusioje spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ („Illegal ein Leben lang“) premjeroje. Į renginį svečius pakvietė lietuviškas šaknis turinti aktorė Anna Rosa Dargies.

Spektaklio pagrindas – autobiografinis menininkės gyvenimo pasakojimas. Tikrasis aktorės vardas ir pavardė – Onytė Rožytė Kilkutė (Kilkus). Jos tėvas iš Sibiro pabėga į Vokietiją, „pasiskolina“ kito žmogaus pavardę ir tampa vokiečiu.

Kas yra melas? Kada tiesa virsta melu, o melas – tiesa? Ką žmogus gali padaryti tam, kad išgyventų? Kodėl verta atleisti? Į šiuos ir daugybę kitų egzistencinių klausimų bandoma atsakyti įsiklausant į save, vartant Dargių šeimos gyvenimo knygą ir apmąstant šių dienų realijas.

A.D.


Spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ premjeroje (Foto: R. Lendraitis)
Spektaklio „Nelegalus visą gyvenimą“ premjeroje (Foto: R. Lendraitis)