Europos kultūros dienos „Šviečianti Lietuva“


Besuch beim Charity-Konzert in der Paulskirche in Frankfurt am Main (Foto: J. Vaitkienė)
Europos kultūros dienos „Šviečianti Lietuva“ (Foto: J. Vaitkienė)

Europos Centrinis Bankas (ECB) kasmet rengia Europos kultūros dienas. Šiais metais visuomenė turėjo galimybę susipažinti su Lietuva. Vienas iš trijų koncertų, skirtų Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui, vyko Frankfurto Šv. Pauliaus bažnyčioje.
Vasario 16-osios gimnazijos atstovai rugsėjo 25 d. lankėsi šiame labdaros koncerte. Akordeonu grojo jaunasis atlikėjas Jonas Vozbutas, koncertavo „Jazz Island“ vokalinis ansamblis (vadovas Artūras Novikas).

Surinktos lėšos buvo skirtos organizacijai, padedančiai jauniems žmonėms rasti darbą ar įgyti profesinį išsilavinimą. Kultūros renginius globojo ECB Pirmininkas Mario Draghi ir Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

A.D.

Besuch beim Charity-Konzert in der Paulskirche in Frankfurt am Main (Foto: J. Vaitkienė)
Europos kultūros dienos „Šviečianti Lietuva“ (Foto: J. Vaitkienė)
Besuch beim Charity-Konzert in der Paulskirche in Frankfurt am Main (Foto: J. Vaitkienė)
Europos kultūros dienos „Šviečianti Lietuva“ (Foto: J. Vaitkienė)