Fotografijos konkursas „Metų laikai“

Fotografijos konkursas „Metų laikai“ - 3 vieta: Šešėlių žaismas
Fotografijos konkursas „Metų laikai“ – 3 vieta: Šešėlių žaismas

Vasario 16-osios gimnazijos bendrabutyje visus metus tęsiasi Audronės Ručienės organizuojamas fotografijos konkursas „Metų laikai“. Konkursas yra skirtas atrasti, pamatyti ir užfiksuoti gamtos grožį, per skirtingus objektyvus matomą kitaip.

Pavasario tema improvizavo, eksperimentavo, savo stilių ir braižą atskleidė 8 bendrabutyje gyvenantys mokiniai, konkursui pristatę 15 sustabdytų akimirkų.

Gegužės 30 d. bendrabučio salėje vyko nuotraukų peržiūra. Mokiniai, vertindami ir komentuodami nuotraukas, išrinko labiausiai patikusias. Pirmoji vieta atiteko Emilijos Romos Šemetaitės (8 kl.) fotografijai „Belgijos ramybė“. Antrąją vietą pelnė Marie Chantal Konischewski (9 kl.) pristatyta nuotrauka „Ryto džiugesys“. Trečios vietos laimėtoja tapo Astera Kader (9 kl.). Dvi gimnazistės nuotraukos – „Jūros šviesa“ ir „Šešėlių žaismas“ – surinko vienodą balų skaičių.

Labiausiai patikusių fotografijų autorėms buvo įteikti prizai ir palinkėta sėkmės įamžinant gražiausias vasaros atostogų akimirkas.

A.Ručienė