Projektas „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“

Projektas „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“ (Foto: A. D'Elia)
Projektas „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“ (Foto: A. D’Elia)

Mūsų gimnazistai dalyvauja Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos inicijuotame projekte „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“. Pasaulio lietuvių metams skirta akcija siekiama stiprinti bendrystę, supažindinti visuomenę su išeivija ir puoselėti viso pasaulio lietuvių bendruomenių ryšį su Lietuva bei jos žmonėmis.

Per lietuvių kalbos pamokas (mokytoja Asta D`Elia) gimnazistai mąstė apie savo ryšį su gimtine ir nuoširdų sveikinimą užrašė atvirlaiškyje. Per Šiaulių knygų mugę bus pristatyti visi atvirlaiškiai. Virtualią parodą ir po pasaulį išsibarsčiusių lietuvių žemėlapį bus galima pamatyti interneto erdvėje.
Dėkojame Vokietijos lietuvių bendruomenei, pasidalijusiai informacija apie šį įdomų projektą!
A.D.

Projektas „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“ (Foto: A. D'Elia)
Projektas „101 atvirlaiškis pasaulio Lietuvai“ (Foto: A. D’Elia)