Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene

Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)

Rugpjūčio 23-ioji mūsų gimnazijoje buvo paminėta kaip niekada gerai. Minėdami Baltijos kelio 30-metį, mokiniai gyva grandine apjuosė mokyklą savo vienybe ir tikėjimu bei begaliniu pasididžiavimu, kad Lietuva ir kitos šalys išsikovojo laisvę ne kardais, o širdžių tvirtumu. Bet tai dar ne viskas! Po šio nuostabaus renginio į Vasario 16-osios gimnaziją atvyko poetė Nijolė Daujotytė-Kuolienė.

Bendrabučio salėje mokiniai ištempę ausis klausėsi pasakojimo, kaip poetė augo, ką šiuo metu veikia ir kaip gimsta jos eilės. Tada autorė paskaitė kelis savo kūrybos eilėraščius, pasak jos, „nukrentančius tiesiog iš dangaus“. Kaip kartais gera ir malonu atsisėsti ir pasiklausyti nuostabių kūrinių iš pačių autorių lūpų. Visi liko labai laimingi ir patenkinti susitikimu su Nijole Daujotyte-Kuoliene. Poetė buvo šiltai priimta ir taip pat šiltai išlydėta. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia viešniai įteikė puokštę kardelių, tapusių Baltijos kelio simboliu.

Akvilė B., 9 kl.

Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)
Susitikimas su poete Nijole Daujotyte-Kuoliene (Foto: M.D. Schmidt)