Bergštrasės apskritis remia Vasario 16-osios gimnaziją

Bergštrasės apskritis remia Vasario 16-osios gimnaziją (Foto: M.D.Schmidt)
Bergštrasės apskritis remia Vasario 16-osios gimnaziją (Foto: M.D.Schmidt)

Rugpjūčio 27 d. Vasario 16-osios gimnazijoje lankėsi Bergštrasės apskrities viršininkas Christian Engelhardt. Garbingą svečią, jau ne pirmą kartą viešintį mūsų mokykloje, ant laiptų prie pagrindinio įėjimo pasitiko tautiniais rūbais pasipuošę gimnazistai. Iš tolo aidėjo lietuviška muzika.

Svečių grupelė apžiūrėjo gimnaziją, pasidžiaugė jau atliktais renovacijos darbais. Lietuvių kalbos kabinete Bergštrasės apskrities viršininkas Christian Engelhardt pasirašė finansavimo sutartį privačioms mokykloms. Komunalinis investicijų fondas patenkino prašymą skirti lėšų mokyklos remontui, tačiau mūsų gimnazija turės pati padengti 25% išlaidų sumos. Šiuo metu darbai jau įsibėgėję: pakeista grindų danga, atnaujinta šiluminė įranga. Per rudens atostogas bus tvarkomi laiptai ir aikštelė prie pagrindinio įėjimo.

Laikinai einanti direktorės pareigas pavaduotoja Irena Sattler gimnazijos bendruomenės vardu nuoširdžiai padėkojo už paramą ir apskrities viršininkui įteikė šakotį.

A.D.