Lampertheimo verslininkų pobūvis

Lampertheimo verslininkų pobūvis (Foto: I.Sattler, A.Ručienė)
Lampertheimo verslininkų pobūvis (Foto: I.Sattler, A.Ručienė)

Lampertheimo miestas trečią kartą surengė pobūvį, skirtą verslininkų bendradarbiavimui skatinti. Šių metų šventinis susitikimas vyko rugpjūčio 28 d. Hiutenfelde, Renhofo pilies parke. Gražiai papuoštame parke susirinkusius svečius pasveikino ir už sėkmingus metus padėkojo Lampertheimo miesto meras Gottfied Stoermer, geros šventės linkėjo ir abipusiu bendradarbiavimu pasidžiaugė Vokietijos Lietuvių Bendruomenės pirmininkas Alfredas Hermann, smagaus vakaro linkėjo Šparagų karalienė (vok. Spargelkönigin) Alina-Sophie I.

Puikiai nusiteikusius pobūvio dalyvius smagiais šokiais pasveikino ir Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai (vadovai A. Ručienė ir G. Ručys). Šokėjams pritarė muzikantų gretas papildę naujieji gimnazistai. Smuiku griežė buvusi abiturientė Amy Marie Gergenreder. Gausybės aplodismentų ir pagyrų sulaukė solo dainavusi tryliktokė Marija Fiodorova. Vėliau gerą nuotaiką kūrė trio „FizzGizzJazz“.

Audronė Ručienė