Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ (Foto: J. Gečas)
Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ (Foto: J. Gečas)

Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai nuo birželio iki rugpjūčio mėnesio pirmą kartą dalyvavo skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“. Į šią akciją, kurią jau ketvirtus metus organizuoja Lietuvos bibliotekos, įsijungė apie 15 tūkstančių įvairaus amžiaus skaitytojų iš viso pasaulio. Per tris mėnesius visi privalėjo perskaityti 5 lietuviškas knygas, atitinkančias iššūkio kategorijas:
• Perskaityk lietuvių autoriaus knygą;
• Perskaityk knygą, kurią rekomendavo bibliotekininkas;
• Perskaityk knygą apie keliones;
• Perskaityk knygą geltonu viršeliu;
• Perskaityk knygą, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės, kaip ir tavo vardas.

Gimnazistams, įveikusiems visas užduotis, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia įteikė po saldžią dovanėlę. Per vasaros atostogas net 8 knygas perskaičiusiam dešimtokui Gintautui Guntuliui buvo įteikta paskatinamoji dovana. Džiaugiamės, kad mokiniai taip turiningai praleido savo vasaros atostogas!

A.D.

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ (Foto: J. Gečas)
Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ (Foto: J. Gečas)