Piešinių konkursas „Muzika įkvepia“

Piešinių konkursas „Muzika įkvepia“ (Foto: A. Janulionienė)
Piešinių konkursas „Muzika įkvepia“ (Foto: A. Janulionienė)

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname mūsų mokines, dalyvavusias piešinių konkurse „Muzika įkvepia“! Birželio 25 d. buvo apdovanoti geriausių Heseno žemėje darbų autoriai. Į nugalėtojų gretas pateko ir dvi mūsų gimnazistės: Amy-Marie Gergenreder, šiemet baigusi mūsų gimnaziją, užėmė trečią vietą, o tryliktokė Gabrielė Luka Ružytė laimėjo ketvirtą vietą. Mokinės gavo piniginius prizus ir buvo apdovanotos diplomais, liudijančiais aukštus pasiekimus.

Gimnazijos II aukšte, tebevyksta Gabrielės Lukos Ružytės ir Laimio Antanavičiaus personalinė darbų paroda.

Dailės mokytoja Aina Janulionienė

Piešinių konkursas „Muzika įkvepia“ (Foto: A. Janulionienė)
Piešinių konkursas „Muzika įkvepia“ (Foto: A. Janulionienė)