Tarptautinė kultūros savaitė Heppenheime

Tarptautinė kultūros savaitė Heppenheime
Tarptautinė kultūros savaitė Heppenheime

Rugsėjo 21 d. gimnazijos tautinis ansamblis (vadovai Audronė ir Gintaras Ručiai) buvo pakviestas dalyvauti Heppenheimo mieste vykusioje Tarptautinėje kultūros savaitėje. Didžiąją šventės muzikinės programos dalį atliko Heppenheimo muzikos mokyklos mokiniai. Tačiau viename iš senamiesčio kiemelių susirinkusius žiūrovus pasveikino lietuviškos muzikos garsai ir smagius šokius nuotaikingai šokantys gimnazijos šokėjai. Kartu su šokių būrelio senbuviais porose sukosi ir naujieji šokėjai, o jiems pritarė šiais metais orkestro gretas papildę nauji muzikantai. Smuiku melodijas griežė ilgametė gimnazijos orkestro atlikėja, buvusi abiturientė, Amy Marie Gergenreder.

Po koncerto mokiniai, lydimi gražaus oro ir geros nuotaikos, pasivaikščiojo po Heppenheimo senamiestį, gaivinosi įvairaus skonio ledais.

Į išvyką grupę lydėjo ir mokinių smagias akimirkas nuotraukose įamžino šokėjo Frederic Nader mama Laima Nader.

A.R.