Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse

Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D'Elia)
Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D’Elia)

Lapkričio 21 d. Kauno Rokų gimnazijoje vyko Tarptautinio dienoraščio konkurso „Tylėti sunku“, organizuoto kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, baigiamasis renginys. Du Vasario 16-osios gimnazijos auklėtiniai šiam 5–12 klasių mokinių konkursui pateikė savo darbus. Ir šeštokas Dovydas Maksimovas, ir vienuoliktokas Justinas Gečas – abu gimnazistai užėmė skatinamąsias vietas. Mokinius konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Justinas Rokų gimnazijoje apsilankė kitą dieną po renginio, kadangi būtent tą dieną dalyvavo Vilniuje vykusiame šokių festivalyje. Dėkojame konkurso koordinatoriui Egidijui Jankūnui už šiltą priėmimą!

AD

Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D'Elia)
Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D’Elia)
Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D'Elia)
Puikus įvertinimas Tarptautiniame dienoraščio konkurse (Foto: A. D’Elia)