Pedagoginės dienos Lindenfelse

Pädagogische Freizeit in Lindenfels (Foto: M. D. Schmidt)
Pedagoginės dienos Lindenfelse (Foto: M. D. Schmidt)

Lapkričio 19–22 dienomis 5 ir 6 klasių mokiniai su klasių auklėtojomis A. Allahyar-Parsa ir M. Dambriūnaite-Šmitiene bei lydinčiais mokytojais Igne Vrubliauskaite ir Robertu Lendraičiu leidosi į pedagoginę išvyką. Jie apsistojo Albert-Schweitzer jaunimo užimtumo centre Odenvalde. Mokiniai dalyvavo programoje, kurios metu daug dėmesio buvo skiriama pedagoginiam lavinimui ir žaidimams. 5 ir 6 klasių moksleivių laukė individuali veikla ir darbas grupėse: kopimas į sienelę, išvyka į drakonų muziejų, diskoteka, filmų ir talentų vakaras. Vieną vakarą mokiniai taip pat turėjo galimybę patys pasigaminti ir išsikepti picą.

Pavargusius, tačiau laimingus vaikus paskutinę išvykos dieną mokykloje pasitiko jų tėveliai.

I.V.