Bendradarbiavimas Europos kontekste. Išvyka į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją – pirmieji įspūdžiai ir informacija

Zu Gast bei unserer Partnerschule in Kaunas - Erste Eindrücke und Informationen (Foto: J. Zorn)
Bendradarbiavimas Europos kontekste. Išvyka į Kauno Jono Jablonskio gimnaziją – pirmieji įspūdžiai ir informacija (Foto: J. Zorn)

Šių metų gegužės mėnesį gimnazijoje lankėsi Jono Jablonskio gimnazijos mokiniai, juos lydėjo mokytoja Renata Gimžūnienė. Kartu su mūsų gimnazistais svečiai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Quo vadis Europa?“ (projekto vadovai Renata Gimžūnienė ir Jens Zorn).

Po ilgai trukusių planavimų, šių metų gruodžio 2–6 dienomis dvyliktos klasės mokiniai Leticia, Yasmin, Nicolas, Ruben, Irmantė ir Aivaras kartu su anglų kalbos mokytoju ir vienu iš projekto vadovų Jens Zorn lankosi Kauno Jono Jablonskio gimnazijoje Lietuvoje. Šiandien, gruodžio 3 d., jie lankosi gimnazijoje, dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse ir ruošiasi anglų kalba vyksiančiai diskusijai „Kultūrinis identitetas globaliame pasaulyje.“

IV

Programm Austausch Kaunas (PDF)