Kalėdų bendrabutyje belaukiant…

Kalėdų bendrabutyje belaukiant... (Foto: E. Jankūnas ir Frederikas)
Kalėdų bendrabutyje belaukiant… (Foto: E. Jankūnas ir Frederikas)

Kaip ir kasmet, pirmąjį advento sekmadienį bendrabučio auklėtoja Raimunda Jankūnienė jau nuo ryto kartu su bendrabučio vaikais ruošėsi šventiniam pirmosios advento žvakutės uždegimo vakarui. Bendrų kūrybinių pastangų dėka buvo sukurtas puošnus advento vainikas, ir bendrabutis nušvito Kalėdų laukimo šviesa.

Vakare bendrabutyje gyvenantys mokiniai susirinko prie advento vainiko uždegti pirmąją žvakę. Bendrabučio auklėtoja R. Jankūnienė trumpai papasakojo vaikams apie advento reikšmę mūsų gyvenime. Skambant kalėdinei muzikai, bendrabučio seniūnai Smiltė Lekavičiūtė ir Danila Darbutas tradiciškai uždegė pirmąją advento žvakutę. Vakaro kulminacija – advento kalendorių įteikimas. Juos visiems dalino bendrabučio mokinių tarybos atstovai, o auklėtoja Raimunda Jankūnienė paaiškino vaikams advento kalendoriaus reikšmę ir prasmę Kalėdų laukimo laikotarpiu. Tuo vakaras dar nesibaigė. Vaikai mielai fotografavosi prie advento vainiko, vaišinosi saldumynais, bendravo.

Dėkojame Smiltei Lekavičiūtei, Danilai Darbutui, Frederikui Nader, Augustui Riaukai ir visiems, padėjusiems surengti šią įspūdingą šventę.

Už vakaro akimirkų įamžinimą nuotraukose dėkojame bendrabučio fotografui Frederikui Nader.

EJ