Heidelbergo kalėdinis miestelis

Heidelbergo kalėdinis miestelis (Foto: D. Kriščiūnienė)
Heidelbergo kalėdinis miestelis (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 9 d. grupelė gimnazistų su kapelionu dr. Virginijum Grigučiu ir religijos mokytoja Dale Kriščiūniene nuvyko į Heidelbergo kalėdinį miestelį. Visi gėrėjosi šventiškai pasipuošusiu senamiesčiu, vaišinosi, įsigijo suvenyrų, kai kas nupirko namiškiams dovanėles.

Didžiausią įspūdį moksleiviams paliko čiuožykla, kurioje praleido daugiausia laiko. Kai kurie iš pradžių vos laikėsi ant pačiūžų, bet pabandę negalėjo atsisakyti šio malonumo. Skambant linksmai muzikai ir dainoms, iškylautojai grįžo į namus. Mokyklos valgykloje gimnazistai atsigėrė šiltos arbatos, pavalgė, trumpai aptarė patirtus įspūdžius. Buvo gera jausti sparčiai artėjančias šventas Kalėdas.

DK