Akcija „Rašymas už laisvę“

Aktionswoche „Schreib für Freiheit! – Briefmarathon von Amnesty International rund um den Tag der Menschenrechte (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 10 d. minima Tarptautinė žmogaus teisių diena. Žmogaus teises ginanti tarptautinė organizacija „Amnesty International“ viso pasaulio žmones kvietė rašyti laiškus ir taip prisidėti prie kampanijos „Rašymas už laisvę“.

Šimtai tūkstančių žmonių iš įvairių pasaulio kampelių suskubo rašyti laiškus. Tokiu būdu jie išreiškė solidarumą su žmonėmis, kurių teisės yra pažeidžiamos, ragino vyriausybes gerbti žmogaus teises. Kiekvienas laiškas svarbus, nes jis gali išgelbėti gyvybes, užkirsti kelią kankinimams ar neteisingiems ir neteisėtiems apkaltos procesams.

Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai – Lara Aliji, Leonard Irrgang ir Vivian Edam – ragino savanorius prisidėti prie šios akcijos. Visi laiškai ir atvirukai buvo surinkti ir nusiųsti „Amnesty International“, o iš ten keliaus į institucijas atitinkamose šalyse. Akciją mūsų gimnazijoje organizavo dr. Gabriele Hoffmann.

AD

Aktionswoche „Schreib für Freiheit! – Briefmarathon von Amnesty International rund um den Tag der Menschenrechte (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Aktionswoche „Schreib für Freiheit! – Briefmarathon von Amnesty International rund um den Tag der Menschenrechte (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)