Kalėdų šventė šeštadieninėje mokykloje

Kalėdų šventė šeštadieninėje mokykloje (Foto: I. Grikšaitė-Lendraitienė)
Kalėdų šventė šeštadieninėje mokykloje (Foto: I. Grikšaitė-Lendraitienė)

Gruodžio 14 dieną šeštadieninės mokyklos vaikučiai džiaugsmingai sutiko Kalėdų Senelį. Šventė prasidėjo mokytojos Aušros Lorenz perskaitytu eilėraščiu. Mokytoja Dalė Kriščiūnienė skaitė laikinai einančios direktorės pareigas pavaduotojos Irenos Sattler Kalėdinį sveikinimą mažiesiems šventės dalyviams bei jų tėveliams. Vėliau pasekė pasaką ir pakvietė vaikučius į darbščiųjų rankų dirbtuvėles.

Su dideliu užsidegimu visi kibo į darbą. Jiems talkino mokytojos, nykštukai (Smiltė Lekavičiūtė, Gustas Tutinas) bei mamytės ir tėveliai. Vaikučių pagaminti žaisliukai dvelkė šiluma ir meile, o jais papuošta eglutė atrodė nuostabiai. Mažųjų akytės sužibo dideliu džiaugsmu ir pasakiška Kalėdų Senelio sutiktuvių nuotaika.

Mokytojos pakvietė šaukti Kalėdų Senelį, kurį vos įžengusį vaikai stipriai apkabino. Senelis, labai linksmas, išsiilgęs vaikų, trumpai papasakojo, kaip sekėsi kelionė, ir pakvietė vaikučius pažaisti įvairius liaudies žaidimus. Po linksmų ratelių ir šokių Švitrigaila Conrad visus pralinksmino fleita atliktais kalėdiniais kūriniais. Vaikai deklamavo Kalėdų Seneliui eilėraščius ir džiaugėsi dovanėlėmis. Palinkėjęs linksmų ir džiaugsmingų Kalėdų, ilgai lauktas svečias išvyko.

Dalė KriščiūnienėKalėdų senelis šeštadieninėje mokyklėlėje, 2019