Koplyčia pasipuošusi šv. Kalėdų džiaugsmui

Koplyčia pasipuošusi šv. Kalėdų džiaugsmui (Foto: dr. V. Grigutis)
Koplyčia pasipuošusi šv. Kalėdų džiaugsmui (Foto: dr. V. Grigutis)

Gruodžio 13 d. 5–6 klasių mokiniai su kapelionu dr. Virginijum Grigučiu ir religijos mokytoja Dale Kriščiūniene Visų Lietuvos Šventųjų vardo koplyčioje klausėsi kalėdinių giesmių, prisiminė Kūčių vakaro tradicijas. Kiekvienas tyloje pabuvojo su savimi ir padėkojo už gerus darbus, padarytus kitiems, o kartu ir sau.

Pasidalinę į dvi grupes, aidint ramiai muzikai, mokiniai angelais ir žvaigždutėmis puošė koplyčią. Kita grupė iš senų knygų sukonstravo eglutę, kuria visi džiaugėsi. Ja galės pasigėrėti parapijiečiai ir svečiai. Visų širdelės prisipildė džiaugsmingu Kūdikėlio Jėzaus gimimo laukimu, suteikiančiu tikėjimo, vilties ir meilės.

DK