Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“

Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ (Foto: A. Ručienė)
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ (Foto: A. Ručienė)

Trečius metus gimnazijos bendrabutyje A. Ručienė organizuoja fotografijos konkursą. Šį kartą jis buvo skirtas gyvūnų mylėtojams. Konkursui tiko įvairiausių gyvūnų – bėgiojančių, ropojančių, plaukiančių ar skraidančių – nuotraukos.

Šiame konkurse dalyvavo 10 mokinių, kurie atsiuntė 29 nuotraukas.

Gimnazistams, susirinkusiems į nuotraukų peržiūrą, iš tokio nemažo skaičiaus mielų gyvūnėlių fotografijų buvo nelengva išrinkti tris labiausiai patikusias. Kelis kartus peržiūrėjus nuotraukas, buvo galiausiai išrinkti favoritai.

Tai katinas Kabis, kurio nuotrauką atsiuntė 8 klasės mokinė Kotryna Daunoraitė. Antros vietos laimėtoju tapo 10 klasės mokinys Frederic Nader, atsiuntęs nuotrauką „Baltapūkis“. Trečią vietą pelnė „Abris“, gyvūnėlio šeimininkas 8 klasės mokinys Aleksandras Kučys. Labiausiai patikusių trijų nuotraukų autoriai apdovanoti prizais.

Visas konkursui atsiųstas nuotraukas galima pamatyti bendrabutyje įrengtoje foto galerijoje.

AR

Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ - 1 vieta Kabis
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ – 1 vieta Kabis
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ - 2 vieta Baltapukis
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ – 2 vieta Baltapukis
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ - 3 vieta Abris
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ – 3 vieta Abris
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ (Foto: A. Ručienė)
Fotografijos konkursas „Mano mėgstamiausias gyvūnas“ (Foto: A. Ručienė)