Bendrabučio mokinių krepšinio šventė

Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)

Birželio 18-osios popietė bendrabutyje gyvenantiems mokiniams tapo tikra krepšinio švente. Tai buvo pirmasis viešas po ilgo koronaviruso pandemijos laikotarpio sporto renginys bendrabutyje gyvenantiems gimnazistams.
Parke esančioje lauko krepšinio aikštėje visi bendrabutyje gyvenantys vaikinai susirinko išbandyti savo rankos taiklumą. Krepšinio tritaškių mėtymo konkurse geriausią rezultatą pademonstravo dvyliktokas Tomas Š., kuris buvo apdovanotas aukso medaliu. Nedaug nuo jo atsiliko jo klasės draugas Arnas P. ir pelnė antrosios vietos prizą – krepšinio kamuolį. Stipriausia turnyro komanda, kurioje žaidė Aivaras M., Kajus M. ir Tomas Š., buvo apdovanota Bendrabučio mokinių tarybos įsteigtu piniginiu prizu.

EJ

Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio mokinių krepšinio šventė (Foto: E. Jankūnas)