Vaizdo klipas „Bergštrasės karta 2000+ ir Vokietijos vienybės diena”

Video-Dreh: „Bergsträßer Generation 2000+ und der Tag der Deutschen Einheit“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vaizdo klipas „Bergštrasės karta 2000+ ir Vokietijos vienybės diena” (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Vokietijos vienybės dienos proga Bergštrasės apskrityje šiuo metu yra filmuojamas vaizdo klipas „Bergštrasės karta 2000+ ir Vokietijos vienybės diena”. Videoklipo pristatymas pakeis dėl pandemijos atšauktą Vokietijos vienybės dienos minėjimą. Vaizdo įrašų kompanija „Tisa-Media”, kurią prieš dvejus metus įkūrė du mokiniai iš Bergštrasės apskrities, filmavo šešiose mokyklose.
Vasario 16-osios gimnazijoje filmavimas vyko rugsėjo 16 d. Mūsų gimnazijos atstovai – Auksė, Amelie, Helen ir Frederic – kalbėjo apie tai, kas jiems asocijuojasi su Vokietijos vienybe ir kaip šiandien atrodytų nesusivienijusi šalis. Mokinius interviu ruošė ir akciją koordinavo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann.

AD

Video-Dreh: „Bergsträßer Generation 2000+ und der Tag der Deutschen Einheit“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Video-Dreh: „Bergsträßer Generation 2000+ und der Tag der Deutschen Einheit“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

 

Video-Dreh: „Bergsträßer Generation 2000+ und der Tag der Deutschen Einheit“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Vaizdo klipas „Bergštrasės karta 2000+ ir Vokietijos vienybės diena” (Foto: Dr. G. Hoffmann)