Niurnbergo Diurerio gimnazijos nuotoliniame renginyje

Nuo 2015 m. Bavarijos, Heseno ir Saksonijos žemės bendradarbiauja gabių mokinių ugdymo srityje. Mokyklos, atrinktos iš šių Vokietijos federacinių žemių, konferencijose, susitikimuose ir kituose renginiuose, vykstančiuose skirtingose mokyklose, dalijasi savo patirtimi. Vasario 16-osios gimnazija yra viena iš aštuonių Heseno žemės gimnazijų, kurioms suteikta ši unikali galimybė. Dr. Gabriele Hoffmann ir dr. Angela Maximini – už gabių mokinių ugdymą atsakingos mokytojos. Mūsų gimnazija glaudžiai bendradarbiauja su savo mokyklomis partnerėmis – Gėtės gimnazija iš Auerbacho/Vogtlando ir Diurerio gimnazija iš Niurnbergo.
Rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis dešimtokas Hilardas ir dvyliktokai Mia ir Gintautas dalyvavo mūsų mokyklos partnerės iš Niurnbergo organizuotame nuotoliniame renginyje. Gimnazistai klausėsi įvairių paskaitų ir dalyvavo internetiniuose seminaruose.
AD