Paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ iškeliauja į Frankfurtą

Paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ iškeliauja į Frankfurtą (Foto: A. D'Elia)
Paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ iškeliauja į Frankfurtą (Foto: A. D’Elia)

Kilnojamoji edukacinė Lietuvių kalbos instituto ekspozicija „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ jau apkeliavo daugybę Lietuvos ir užsienio mokyklų. Mūsų gimnazijos mokiniai šią parodą po trumpos pertraukos galėjo aplankyti antrus metus (koordinatorė Rasa Weiß).
Per lietuvių kalbos ir Lietuvos pažinimo pamokas su spalvingais eksponatais gimnazistus supažindino šie mokytojai: Povilas Villuveit, Inesa Grikšaitė-Lendraitienė ir Asta D`Elia. Savaitgalį parodą su mokytoja Dale Kriščiūniene aplankė šeštadieninės mokyklos mokinukai. Su interaktyviais „kalbos žaislais“ pedagogai supažindino ir lietuvių kalba besidominčius Vokietijos lietuvių bendruomenės renginių lankytojus. Netrukus penkiuose kelioniniuose lagaminuose telpantys parodos eksponatai iškeliaus į Frankfurtą.

AD

Paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ iškeliauja į Frankfurtą (Foto: A. D'Elia)
Paroda „Paliesk lietuvių kalbą rankomis“ iškeliauja į Frankfurtą (Foto: A. D’Elia)