Tarptautinė iniciatyva „Pasakų iššūkis“

Tarptautinė iniciatyva „Pasakų iššūkis“ (Foto: A. D'Elia)
Tarptautinė iniciatyva „Pasakų iššūkis“ (Foto: A. D’Elia)

Rugsėjo–lapkričio mėnesiais mūsų gimnazijos penktokėliai ir šeštokėliai jau antrą kartą dalyvavo tarptautinėje iniciatyvoje „Pasakų iššūkis 2021“.
Mažieji gimnazistai per lietuvių kalbos pamokas skaitė iniciatyvai atrinktas liaudies pasakas, jas aptarė, inscenizavo, atliko įvairias užduotis ir pasirinktų liaudies kūrinių scenas statė iš „Lego“ kaladėlių.
Programų „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ autorės ir vedėjos Akvilės Sadauskienės prašymu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia rašė recenziją metodiniam šių metų iniciatyvos leidiniui „Laimė“. Be to, per nuotolinį seminarą mokytoja skaitė pranešimą pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos dalyviams ir pateikė įdomių praktinių pasiūlymų, kaip mokiniams padėti augti vidumi su pasakomis.
Pasibaigus iniciatyvai, mokinukai džiaugėsi ne tik naujai įgytomis žiniomis, bet ir padėkomis.

AD