Projektas „Mokinių dviračių takų tinklas Bergštrasės regione“

Projekt Schülerradroutennetz mit dem den Kreis Bergstraße (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Projektas „Mokinių dviračių takų tinklas Bergštrasės regione“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 3 d. 7 klasės mokiniai kartu su savo auklėtojais Jens Zorn ir Robertu Lendraičiu dalyvavo projekte „Mokinių dviračių takų tinklas Bergštrasės regione“. Renginį gimnazijoje organizavo mokytojas Jens Zorn.
Pirmiausia gimnazistai pasikartojo dviračių eismo taisykles ir pagilino savo žinias, o vėliau jas praktiškai taikė atsakinėdami į viktorinos klausimus. Pasiskirstę į dvi grupes, septintokai išsiruošė tyrinėti Hiutenfeldo dviračių takus, esančius netoli gimnazijos. Mokiniai ieškojo dviračių takų tinklo silpnųjų ir stipriųjų vietų, matavo takų plotį. Viena grupė netgi pastebėjo, kad Lampertheimo gatvėje esantis kelio ženklas buvo pastatytas ne visai tinkamoje vietoje. Galiausiai abi grupės viena kitai pristatė savo tyrimų rezultatus.
Projekto pabaigoje bus sukurta programėlė, kuri mokiniams padės lengviau rasti saugų dviračių taką, vedantį į mokyklą ir iš jos.
Daugiau informacijos rasite čia: https://www.schuelerradrouten.de/
AD