Pasiruošimas profesinei praktikai

Expertenkompetenz bei der beruflichen Orientierung (Foto: A. K. Wild)
Pasiruošimas profesinei praktikai (Foto: A. K. Wild)

Sausio 25 d. 9 ir 11 klasėse, besiruošiančiose atlikti privalomą profesinę praktiką, svečiavosi Norbert Maliske, ilgametę darbo tarptautinėje įmonėje patirtį turintis projektų vadovas. Gimnazijos rėmimo fondas padėjo užmegzti ryšį su šiuo profesionaliu ir entuziastingu konsultantu.
Jis gimnazistams pateikė naudingos informacijos apie profesijos pasirinkimą, dokumentų pateikimą, atvirai bei kompetentingai atsakinėjo į mokinių klausimus. Devintokų ir vienuoliktokų pageidavimu svečias taip pat teikė individualias konsultacijas.

AD

Expertenkompetenz bei der beruflichen Orientierung (Foto: A. K. Wild)
Pasiruošimas profesinei praktikai (Foto: A. K. Wild)
Expertenkompetenz bei der beruflichen Orientierung (Foto: A. K. Wild)
Pasiruošimas profesinei praktikai (Foto: A. K. Wild)