Monospektaklis „Vilhelmas Telis“

Ein Schauspieler und neun Rollen – Als ob… (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Monospektaklis „Vilhelmas Telis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 17 d. mūsų gimnazijoje vėl lankėsi aktorius Ekkehart Voigt. Šį kartą bendrabučio salėje jis 9–10 klasių mokiniams pristatė monospektaklį, sukurtą Frydricho Šilerio dramos „Vilhelmas Telis“ motyvais.
Aktorius vienas atliko net devynis vaidmenis ir nesivaržydamas įtraukė gimnazistus į savo vaidybinę interpretaciją. Pasitelkęs daugybę rekvizitų, veržlus menininkas atgaivino šveicarų nacionalinį didvyrį ir jo sūnų Valterį. Su gera doze humoro Ekkehart Voigt žiūrovams pateikė kiek kitokį požiūrį į literatūros klasika tapusį kūrinį.

AD

Ein Schauspieler und neun Rollen – Als ob… (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Monospektaklis „Vilhelmas Telis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Ein Schauspieler und neun Rollen – Als ob… (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Monospektaklis „Vilhelmas Telis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Ein Schauspieler und neun Rollen – Als ob… (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Monospektaklis „Vilhelmas Telis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Ein Schauspieler und neun Rollen – Als ob… (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Monospektaklis „Vilhelmas Telis“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)