Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas „Kaunas – laisvės miestas”

Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D'Elia)
Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D’Elia)

Kauno Kovo 11-osios gimnazija šiemet vėl surengė tarptautinį moksleivių meninės kūrybos konkursą. Kadangi Kaunas tapo Europos kultūros sostine, konkurso dalyviai buvo pakviesti pasigilinti į antrojo pagal dydį Lietuvos miesto kultūros, istorijos praeitį bei dabartį ir kurti darbus tema ,,Kaunas – laisvės miestas”. Kiekvienos kategorijos darbai – literatūrinės miniatiūros, dainos, piešiniai bei suvenyrai – buvo vertinami atskirai.
Šiame konkurse dalyvavo mūsų 7 klasės mokinė Julija G. (mokytoja Aina Janulionienė) ir 10 klasės mokinė Auksė O. (mokytoja Asta D`Elia). Julija siuntė savo piešinį, o Auksė – literatūrinę miniatiūrą. Džiaugiamės, kad Vokietijos Vasario 16-osios gimnazijos dešimtokė Auksė O. laimėjo antrą vietą. Konkurso keturių kategorijų prizininkais tapo mokiniai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Belgijos, JAV ir Prancūzijos lietuviškų mokyklų.

AD

Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D'Elia)
Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D’Elia)
Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D'Elia)
Tarptautinis moksleivių meninės kūrybos konkursas ,,Kaunas – laisvės miestas” (Foto: A. D’Elia)