Lik sveika, šeštadienine mokykla!

Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)

Birželio 25 dieną mažieji mokiniai užvėrė šių mokslo metų šeštadieninės mokyklos duris. Mokytojos Aušra Lorenz ir Dalė Kriščiūnienė džiaugėsi vaikų pasiektais rezultatais, nors pandemija šiek tiek trukdė vykdyti mokymo procesą.
Mokiniai noriai klausė pasakojimų apie gimtinę Lietuvą, mokėsi protėvių tradicijų ir papročių. Jie buvo aktyvūs, siekė išmokti lietuviškai skaityti ir rašyti, prisiminė ir džiaugėsi susitikimais su dailininke Jūrate Batura Lemke bei knygos „Spinčius” autoriumi Povilu Villuveit. Tėveliai liko patenkinti vaikų pagamintomis dovanėlėmis bei mini koncertėliu ir inscenizuota Justino Marcinkevičiaus pasaka „Grybų karas“.
Paskutinę mokslo metų dieną mokinius sveikino gimnazijos direktorės pavaduotoja Irena Sattler. Ji įteikė vaikams šeštadieninės mokyklos baigimo diplomus ir prisiminimo dovanėles. Mokytojos palinkėjo mokinukams linksmos vasaros ir atsisveikino iki rudens.
DK

Šeštadieninės mokyklos akimirkos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Šeštadieninės mokyklos akimirkos (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)
Lik sveika, šeštadienine mokykla! (Foto: D. Kriščiūnienė)