Tvarumo diena „Hesenas tvarus 2022“

Regenerative Energien - „Hessen nachhaltig“ am 29. September 2022 - Wir waren / sind weiterhin dabei! (Foto: Dr. G Hoffmann)
Tvarumo diena „Hesenas tvarus 2022“ (Foto: Dr. G Hoffmann)

Rugsėjo 29 d. mūsų gimnazijoje buvo minima Tvarumo diena „Hesenas tvarus 2022“ (organizatorė dr. Gabriele Hoffmann). Gimnazistai ir mokytojai galėjo susipažinti su informacine medžiaga apie tvarumo principus, keturiose klasėse buvo vykdomi įvairūs projektai.
Devintokai su mokytoja Anna Engert paruošė stendą apie projektą „Plastiko piratai“, vykdomą Europos mastu. Mūsų gimnazistai tyrė upių užterštumą plastiku. Eksperimentuoti su atsinaujinančios energijos šaltiniais dvyliktokus pakvietė fizikos mokytojas Dimitrios Kostopoulos. Aštuntokams fizikos mokytoja dr. Angela Maximini, padedama devintos klasės mokinio Arved, pristatė projektą apie oro taršos matavimą ir parodė, kaip programuojama smulkiųjų dulkių matavimo stotis „Sensebox“. Mokyklos sode su penktokais dirbo biologijos mokytoja dr. Anka Weber. Mažieji gimnazistai mokėsi protokoluoti ir planuoti savo darbus sode ir darže. Rytojaus dieną visi kartu virė ir per pertrauką valgė gardžią moliūgų sriubą.

AGe