Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“

Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)

Spalio 5 dieną Šiaulių Medelyno progimnazija paviešino Mokytojų dienai skirtos Tarptautinės dailyraščio parodos „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ darbelius. Ne tik mokiniai iš Lietuvos, bet ir užsienio mokyklų 9–12 metų moksleiviai turėjo progą padėkoti savo mokytojams. Šiais metais akcijoje dalyvavo mokiniai iš Anglijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir Vokietijos.
Mūsų gimnazijos septintokės Ana B. ir Viktorija B. į Šiaulių Medelyno progimnazijos organizuotą parodą nusiuntė savo dailyraščio tekstus. Gimnazistės džiaugiasi gautomis padėkomis. Mokines dailyraščio parodoje dalyvauti paskatino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel.

AGe

Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)
Tarptautinė dailyraščio paroda „Gražiausi žodžiai Tau, Mokytojau“ (Foto: A. Geibel)