Poezijos knygos pristatymas

Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)

Spalio 8 d., šeštadienį, Renhofo pilyje vyko Sandros Petraškaitės-Pabst poezijos knygos „Kiaunės jaukinimas“ pristatymas. Trys 11 klasės mokinės – Kotryna D., Ieva L. ir Auksė O. – skaitė autorės eilėraščius apie gamtą, namus, kalbą, vaikystę ir poezijos gimimą. Poetė įdomiai atsakinėjo į vakarą moderavusios lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Astos Geibel klausimus ir skaitė savo eiles.
Renginio svečiai klausėsi Ievos ir Auksės nuostabiai atliekamų lietuviškų dainų. Mokinėms akompanavo devintokė Milda U. ir muzikos mokytojas Gintaras Ručys. Poetės sūnus Bernardas taip pat parengė instrumentinės muzikos kūrinį. Po jaukaus ir tikrai puikiai pavykusio knygos pristatymo visi turėjo progą asmeniškai pabendrauti su autore ir pasikalbėti tarpusavyje.
Iki kitų susitikimų!

AGe

Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)
Poezijos knygos pristatymas (Foto: D. Kriščiūnienė)