Lietuvos ir Vokietijos parlamentarai atsakinėja į mokinių klausimus

Politik aus erster Hand – litauische und deutsche Parlamentarier stellen sich den Fragen der Schüler*innen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Lietuvos ir Vokietijos parlamentarai atsakinėja į mokinių klausimus (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Spalio 31 d. gimnazijoje lankėsi Lietuvos parlamentarų delegacija. Kęstutis Masiulis ir Robertas Šarknickas, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, lydimi Lietuvos ambasadoriaus Vokietijoje Ramūno Misiulio, pirmiausia apžiūrėjo Renhofo pilį ir Vasario 16-osios gimnaziją.
Per kavos pertraukėlę svečiai turėjo puikią progą pabendrauti su Vokietijos politikais, tądien besilankiusiais gimnazijoje: Bundestago nariu dr. Michael Meister ir Heseno žemės parlamento nariu dr. Matthias Bueger.
Vėliau Lietuvos ir Vokietijos politikai atsakinėjo į 12 bei 13 klasių politikos ir ekonomikos kursų mokinių klausimus. Susitikimo tema – „Aktualūs europinio ir pasaulinio masto iššūkiai Lietuvoje ir Vokietijoje“. Gimnazistai parlamentarų klausinėjo apie karą Ukrainoje, ypatingą Lietuvos padėtį, Europos Sąjungos plėtrą, išorės sienų apsaugą, Lietuvos ir Vokietijos santykius. Laikas prabėgo pernelyg greitai, ir politikų jau laukė kitas susitikimas, todėl kai kuriuos įdomius klausimus teko atidėti kitam kartui.

AGe

Politik aus erster Hand – litauische und deutsche Parlamentarier stellen sich den Fragen der Schüler*innen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Lietuvos ir Vokietijos parlamentarai atsakinėja į mokinių klausimus (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politik aus erster Hand – litauische und deutsche Parlamentarier stellen sich den Fragen der Schüler*innen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Lietuvos ir Vokietijos parlamentarai atsakinėja į mokinių klausimus (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politik aus erster Hand – litauische und deutsche Parlamentarier stellen sich den Fragen der Schüler*innen (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Lietuvos ir Vokietijos parlamentarai atsakinėja į mokinių klausimus (Foto: Dr. G. Hoffmann)