Spektaklis „Mes juk buvome draugai“

„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Spalio 13 d. bendrabučio salėje 8, 9, 10, 11 ir 12 klasių mokiniai žiūrėjo spektaklį „Mes juk buvome draugai“. Du teatro grupės „Rediks“ aktoriai atliko visus apie valandą trukusio spektaklio vaidmenis.
Scenoje buvo vaizduojamos gyvenimiškos situacijos, kurios puikiai atskleidė, kaip svarbu nesigriebti smurto, atsikratyti stereotipų ir suprasti, kad kitas žmogus turi teisę būti kitoks nei mes. Spektaklyje buvo kalbama apie pagarbą, draugiškumą, pasitikėjimą savimi ir aplinkiniais. Po pasirodymo vyko diskusija. Kiekvienas norintis savo mintis ir komentarus galėjo užrašyti aktorių atvežtoje knygoje.
Renginį organizavo vyresniųjų klasių vadovė dr. Gabriele Hoffmann, jai talkino 12 klasės politikos ir ekonomikos išplėstinio kurso mokiniai. Teatro grupės pasirodymą rėmė Lampertheimo miesto susivienijimas „Partnerystė ir demokratija“.

AGe

„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Aufeinander zugehn, anstatt drauzuhaun“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spektaklis „Mes juk buvome draugai“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)