Bendras projektas su Vilniaus mokykla

Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)

Jau antrus metus iš eilės mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja bendrame projekte, vykdomame kartu su Tarptautine Amerikos mokykla Vilniuje.
Šeštos klasės mokiniai su savo mokytoju Povilu Villuveit ruošė pristatymą anglų kalba apie Vasario 16-osios gimnaziją. Jie rinko įvairią informaciją, fotografavo, o Joseph K. ir Tim J. netgi sukūrė trumpą filmą apie mokyklą.
Lapkričio mėnesį nuotoliniu būdu įvyko pirmasis mokyklų susitikimas. Jo metu mokiniai ne tik pristatė savo mokyklas, bet ir galėjo užduoti vieni kitiems klausimus. O jų tikrai netrūko. Tad vos užteko susitikimui numatyto laiko.
Susitikimui pasibaigus, mokiniai su mokytoju pradėjo ruošti antrąją projekto dalį, kurios metu jie tyrinėja vilko vaikų istoriją. Surinktą informaciją šeštokai pristatys kitos vaizdo konferencijos metu, kuri numatyta sausio mėnesį.
PV

Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)
Bendras projektas su Vilniaus mokykla (Foto: P. Villuveit)